Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

 

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie informuje, że dane osobowe oraz dane teleadresowe podawane przez użytkowników w formularzach udostępnionych w niniejszym serwisie internetowym, są używane jedynie do:

  • - nawiązania kontaktu z użytkownikiem związanego z zapytaniem lub komentarzem, na który użytkownik oczekuje odpowiedzi,
  • - przesyłaniem wiadomości e-mail zamówionych przez Klientów.

Wypełniając formularz, wyraża się tym samym zgodę na umieszczenie podanych danych w bazie oraz na ich przetwarzanie zgodnie z celami i zasadami określonymi powyżej. Dane tak zebrane przechowywane i przetwarzane są w sposób zgodny z wymogami prawa polskiego, w szczególności w zgodzie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.).


Pełen dostęp do bazy danych posiada jedynie niewielka liczba uprawnionych pracowników Firmy zajmującej się administracją bazy i świadczącą usługi hostingu Strony Biuletynu Informacji Publicznej Sądu Rejonowego dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie.


Na Stronie Biuletynu Informacji Publicznej Sądu Rejonowego dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie wykorzystywana jest technika „cookies”. Są to niewielkie pliki z informacją zapisywane na komputerze użytkownika, używane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji (m.in. rodzaj przeglądarki, system operacyjny, adres IP) o korzystaniu z Biuletynu przez użytkowników. Korzystanie z techniki „cookies” nie pozwala na pobieranie jakichkolwiek danych osobowych i adresowych użytkownika ani żadnych informacji poufnych z jego komputera.


Polityka prywatności stron zewnętrznych, do których odnośniki znajdują się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Sądu Rejonowego dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie jest regulowana osobnymi postanowieniami.


Jeśli zdecydowano się na subskrypcję newslettera, adres e-mail zostanie dodany do bazy adresowej wykorzystywanej tylko w celach dystrybucji newslettera. W każdej chwili można odwołać subskrypcję.


W przypadku dodatkowych pytań dotyczących polityki prywatności, prosimy o kontakt z administratorem serwisu.

Podmiot publikującySąd Rejonowy dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie
AutorŁukasz Florek - Kierownik Oddziału Informatycznego2009-08-06
Publikujący Łukasz Florek - Redaktor Bip 2009-08-06 09:33
Modyfikacja Łukasz Florek - Redaktor Bip 2015-09-11 11:04